Informacje dla studentów I roku

Informacja dla studentów I roku studiów rozpoczynających naukę na WIEiK od roku akademickiego 2024/25

Dziekan Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej im. T. Kościuszki dr hab. inż. Maciej Sułowicz, prof. PK zaprasza studentów I roku studiów na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2024/25, która odbędzie się 2 października 2024 r. o godzinie 14.00 w Sali „Działownia”.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa w uroczystości poprzez rejestrację, przy pomocy poniższego e-formularza do 25.09.2024 (do godziny 12.00) :

Wykład inauguracyjny pt.: „Mission to Zero – kształcenie inżynierów w kontekście zrównoważonego rozwoju i postępu sztucznej inteligencji” wygłosi mgr inż. Przemysław Zakrzewski, Dyrektor Korporacyjnego Centrum Technologicznego ABB w Krakowie.

Ważne informacje:

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem studiów na PK, osoba przyjęta na studia rozpoczyna studia i nabywa prawa studenta z chwilą złożenia ślubowania. Dlatego prosimy Państwa o podpisanie ślubowania w dziekanacie Wydziału lub dostarczenie podpisanego dokumentu do dziekanatu Wydziału najpóźniej do 7 października. Niezłożenie ślubowania w określonym terminie spowoduje skreślenie z listy studentów. Druk ślubowania zamieszczamy w ogłoszeniach w Wirtualnym Dziekanacie (ehms.pk.edu.pl).

W związku z powyższym, Dziekanat Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej przeprowadzi dodatkowe dyżury dla studentów:

• 1 października od 8.30 do 14.00 – studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia;
    2 października (dzień Inauguracji) od 8.30 do 11.30 – studia stacjonarne I i II stopnia;
                                                                 od 15.00 do 17.00 studia niestacjonarne I i II stopnia;
  • 3 i 4 października od 8.30 do 14.00 – studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia;
  • 5 października (sobota) od 9.00 do 12.00 – studia niestacjonarne I i II stopnia;
  • 7 października – 9.00 – 13.00 studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia.

Istnieje możliwość wrzucenia podpisanego (czytelnie) ślubowania, po godzinach przyjęć, do skrzynek dziekanatowych, znajdujących się na II piętrze w budynku WIEiK.

Każdy student PK ma obowiązek założenia konta w Wirtualnym Dziekanacie, konta na MS Teams/Office 365 oraz korzystania z poczty w domenie student.pk.edu.pl
Instrukcje do logowania załączamy poniżej:

Logo Funduszy Europejskich - Wiedza Edukacja Rozwój
Flaga Rzeczypospolitej Polskiej