Spotkanie branżowe z Panem Kazimierzem Murzynem

W imieniu Dziekana Wydziału Informatyki i Telekomunikacji PK, Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Krakowskiej oraz INTECH PK zapraszam na spotkanie branżowe z Panem Kazimierzem Murzynem – Prezesem Fundacji Klaster LifeScience Kraków, Przewodniczącym Grupy Roboczej ds. Inteligentnej Specjalizacji „Nauki o Życiu” Województwa Małopolskiego, który jest również Absolwentem WM i Złotym Wychowankiem PK.

Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia (wtorek) o godz. 13:00 w Działowni, sala nr 1/15.

Tematem wiodącym spotkania będzie oferta Klastra dla pracowników naukowych, studentów i doktorantów, w szczególności:

– współpraca wokół tematów takich jak: Smart Health, Digital Health, Virtual Healthcare, badania nad lekami, bioinżynieria medyczna, kosmetyki;

– budowanie konsorcjów i realizowanie projektów z udziałem partnerów biznesowych i naukowych Klastra;

– wsparcie marketingowe i promocja nauki;

– budowanie relacji z biznesem poprzez wydarzenia organizowane przez Klaster;

– udział w międzynarodowych inicjatywach i programach współpracy ekosystemu life science.

Spotkanie jest kolejnym z cyklu technicznych spotkań branżowych, których celem jest tworzenie przestrzeni do bezpośredniego kontaktu pracowników i studentów PK z inżynierami i przedsiębiorcami – absolwentami PK, aby wszystkim zainteresowanym umożliwić nawiązanie współpracy w konkretnych obszarach rynkowych.

Patronat nad inicjatywą spotkań z absolwentami PK objął JM Rektor Politechniki Krakowskiej.

Serdecznie zapraszam na spotkanie, a jednocześnie uprzejmie proszę o przekazanie wiadomości o wydarzeniu pracownikom naukowym, studentom i doktorantom.

W przypadku pytań proszę o kontakt na: ipaluch@intechpk.pl lub

koleksy@intechpk.pl

16 kwi 2024