Kolejne Spotkanie Absolwentów i Partnerów WIEiK

Szanowni Absolwenci i Partnerzy WIEiK

Gorąco zapraszam do udziału w kolejnym spotkaniu Absolwentów i Partnerów WIEiK. Zachęcam do udziału szczególnie w drugiej części uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024. Będzie to świetna okazja do spotkań, rozmów i wspomnień czasów studiów na WIEiK i PK.

W ostatnim czasie bardzo się zmieniliśmy jako Wydział i nadal dynamicznie się zmieniamy. Uzyskaliśmy świetny wynik w ewaluacji i mamy przyznaną kategorię naukową A w dyscyplinie automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne.

Dynamicznie rozwijamy współpracę z przemysłem. Powołaliśmy Radę Przedsiębiorców, która mocno angażuje się w wyznaczanie kierunków rozwoju Wydziału.

Modernizujemy budynek Wydziału i dostosowujemy go do potrzeb wszystkich osób, szczególnie tych z niepełnosprawnościami. Budujemy nowe unikalne w skali kraju laboratoria badawcze i dydaktyczne. Uruchamiamy wizjonerskie kierunki studiów, rozwijamy współpracę międzynarodową.

Gorąco zapraszam do kontaktu, rejestracji na to uroczyste wydarzenie oraz uczestnictwa w spotkaniu.

Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/U5Btvm3ZwM

Uroczysta Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 na WIEIK połączona z immatrykulacją studentów I roku rozpocznie się 29 września 2023 roku o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej „Działownia”, przy ulicy Warszawskiej 24.

Wykład inauguracyjny pt.: „Wstęp do sztucznej inteligencji – wdrożenia w przemyśle i jej użycie na co dzień w firmie ASTOR” wygłosi mgr inż. Stefan Życzkowski – Założyciel i Przewodniczący Rady Strategicznej firmy ASTOR Sp. z o.o. Członek Rady Przedsiębiorców WIEiK.

Po zakończeniu pierwszej części i krótkiej przerwie rozpoczniemy spotkanie Absolwentów i Partnerów WIEiK.

Ramowy program inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

I część

11:00–12:45 uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 na WIEIK połączona
z immatrykulacją studentów I roku