NASZ DOKTORANT WYRÓŻNIONY ZA DZIAŁALNOŚĆNA RZECZ ŚRODOWISKA DOKTORANCKIEGO!

Miło nam poinformować o szczególnych osiągnieciach Naszego doktoranta mgr inż. Jakuba Zielonki!

W 2022 został wybrany na członka Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Organizacja ta jest ogólnopolskim przedstawicielem środowiska doktoranckiego. Zaś w tym roku wchodzi w skład jej Rady Doradczej oraz w skład Zarządu Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych.

W dniach 3-5 marca 2023 na Politechnice Lubelskiej, mgr inż. Jakub Zielonka uczestniczył w I Otwartym Posiedzeniu Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów, na którym to za szczególne zaangażowanie i działalność ogólnopolską na rzecz środowiska doktorantów, otrzymał symboliczną przypinkę.

Jesteśmy dumni, że Doktoranci Naszego Wydziału prężnie działają zarówno naukowo jak i społecznie!