Olimpiady na WIEiK

📣W dniach od 6 do 8 marca na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej odbyły się finały etapu okręgowego trzech olimpiad:

🟪 26 edycji Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej – EUROELEKTRA – 6.03.2024 r. – LINK

🟪2 edycji Olimpiady Elektroników i Mechatroników – ELEKTROMECHATRON – 7.03.2024 r. – LINK

🟪2 edycji Olimpiady Liderów Telekomunikacji i Informatyki – POLTELEINFO – 8.03.2024 r. – LINK

🏆Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszyscy laureaci i finaliści zwolnieni są z części pisemnej egzaminu zawodowego technika a także otrzymują preferencyjne warunki przy rekrutacji na studia na wybranych Uczelniach Wyższych. Olimpiada otrzymała dotację z Ministerstwa Nauki i Edukacji.

👥Dzięki owocnej współpracy Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej z Krakowskim Oddziałem Stowarzyszenie Elektryków Polskich, organizatora olimpiad, finały etapów okręgowy trzech olimpiad mogły się odbyć w murach Politechniki Krakowskiej.