Publikacja Adiunkta i Studentek WIEiK/WM

Nowa książka „Modelowanie w Fusion 360. Praktyczne przykłady” już dostępna!

Autorami są: dr. inż. Tomasz Makowski (E-2), Amelia Święcicka (3 rok elektrotechniki) oraz inż. Marcelina Jałowiec (z WM). Studentki  również aktywnie działają w naszych kołach naukowych el-RAPPRO oraz SMiDUE, gdzie korzystają z programu Fusion 360 i teraz dzielą się swoją wiedzą z nami.

Ta książka jest poświęcona zagadnieniom z zakresu CAD i modelowania 3D, które są nieodzowne w projektowaniu inżynierskim. Zawiera kompleksowe wprowadzenie do świata projektowania, praktyczne porady na konkretnych przykładach oraz prosty język sprawia, że jest zrozumiała dla każdego. Omawiany program Autodesk Fusion 360 jest nowoczesnym narzędziem, które coraz częściej jest używane podczas zajęć i jak w przemyśle.

Z pewnością książka „Modelowanie w Fusion 360. Praktyczne przykłady” wzbogaci proces edukacyjny naszych studentów. A wydanie jej w prestiżowym Wydawnictwie Naukowym Helion, czynią ją dostępną dla szerokiego grona odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do lektury tej publikacji. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności.

Książka dostępna na Stronie -> LINK