Relacja – DZIEŃ OTWARTY WIEiK 19.04.24

🏫W piątek 19.04.24 podczas Dni Otwartych Politechniki Krakowskiej gościliśmy uczniów szkół średnich, przyszłych maturzystów a nawet odwiedziła nas delegacja z klas podstawowych.

🔎Dla potencjalnych kandydatów na studia czekały stanowiska laboratoryjne, wykłady, prelekcje, gry, quizy, spotkania i rozmowy z prowadzącymi oraz ze starszymi studentami.

👥Podczas Dni Otwartych swoje stanowiska zaprezentowały również firmy silnie współpracujące i wspierające Wydział Inżynierii Elektrycznej Politechniki Krakowskiej. Odwiedzający mogli doświadczyć silnego powiązania między uczelnią a przemysłem i zobaczyć, że po studiach czeka na nich perspektywa pracy w sektorze przemysłowym.

🤝Dla Dyrekcji Szkół Średnich przygotowano spotkanie z władzami Wydziału WIEiK oraz z Radą Przedsiębiorców WIEiK.

🥰Dziękujemy, że byliście z Nami!