Wydziałowa Inauguracja roku akademickiego 2022/23

W dniu 30 września (piątek), o godzinie 12:00 w sali “Działownia” na Kampusie PK, odbyła się oficjalna Wydziałowa Inauguracja roku akademickiego 2022/23. W trakcie wydarzenia nastąpiła uroczysta immatrykulacja studentów I roku studiów (ślubowanie).
Dziekan WIEiK dr. hab. inż. Maciej Sułowicz, prof. PK dokonał uroczystego otwarcia nowego roku akademickiego. Władze rektorskie podczas inauguracji reprezentował dr hab. inż. arch. Tomasz Kapecki, prof. PK. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele kilkunastu instytucji i firm, dziekani innych wydziałów, osoby reprezentujące jednostki PK, pracownicy wydziału, doktoranci i studenci.

W drugiej części piątkowej uroczystości odbyło się spotkanie Partnerów i Absolwentów WIEiK z władzami oraz pracownikami uczelni i wydziału. W tej części spotkania uczestniczyło kilkadziesiąt osób i odbyła się ona pod hasłem: „Łączy nas WIEiK”.
Piątkowe udane spotkanie pozwala optymistycznie spojrzeć w przyszłość i planować kolejne w liczniejszym gronie tych, których „Łączy nas WIEiK”.