Wydziałowa Inauguracja roku akademickiego 2023/24

W dniu 29 września o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej “Działownia” na Kampusie PK, odbyła się oficjalna Wydziałowa Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024. Była to 48 Inauguracja Roku Akademickiego od początku historii Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej PK. W trakcie wydarzenia nastąpiła uroczysta immatrykulacja studentów I roku studiów.

Dziekan WIEiK dr hab. inż. Maciej Sułowicz, prof. PK dokonał uroczystego otwarcia nowego Roku Akademickiego 2023/2024. Władze rektorskie podczas inauguracji reprezentował prorektor ds. nauki
prof. hab. inż. Dariusz Bogdał. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele kilkunastu instytucji, szkół średnich oraz ponad dwudziestu firm, dziekani innych wydziałów, osoby reprezentujące jednostki PK, pracownicy wydziału, doktoranci i studenci.

W drugiej części uroczystości odbyło się kolejne spotkanie Partnerów i Absolwentów WIEiK z władzami oraz pracownikami uczelni i wydziału. W tej części spotkania uczestniczyło kilkadziesiąt osób i odbyła się ona pod hasłem: „Łączy nas WIEiK”. W tej części oprócz prezentacji osiągnieć Wydziału i Rady Przedsiębiorców przez Dziekana Wydziału, Pełnomocnik dziekana ds. kół naukowych oraz studenci przedstawili koła naukowe działające na Wydziale. W końcowej części wystąpili Absolwenci WIEiK. Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w uroczystości.

Całej społeczności Wydziału życzę szczęśliwego, udanego i pomyślnego roku akademickiego 2023/2024. Quod felix faustum fortunatumque sit !!! Dziekan WIEiK dr hab. inż. Maciej Sułowicz, prof. PK