Zaproszenie na Staże w Tajwanie: Aplikacje dla Studentów Polskich Uczelni

Katedra Inżynierii Elektronicznej Uniwersytet Nauki i Technologii Południowego Tajwanu (Department of Electronics Engineering, Southern Taiwan University of Science and Technology) dzięki dotacji  Ministerstwa Edukacji Tajwanu (’MOE’) zaprasza  studentów polskich uczelni studiów licencjackich i podyplomowych o aplikowanie o 3-6 miesięczne staże w powyższej uczelni.  

Program – obok kształcenia – ma na celu wzmacnianie umiejętności komunikacyjnych studentów oraz budowanie kontaktów i przyjaźni w środowisku międzynarodowym.

Szczegóły programu:

• Koszt przelotu: pokrywa student.

• Bez czesnego – pokrywa Uczelnia z Taiwanu.

• Stypendium na utrzymanie: 15 000 NTD miesięcznie /430 Euro (studenci pokrywają opłaty za zakwaterowanie i utrzymanie).

• Czas trwania: od 3 do 6 miesięcy.

W programie może wziąć udział maksymalnie 3 studentów, którzy muszą przybyć na Tajwan przed końcem 2024 r.

• Opiekun programu: prof.J.J Tang

Laboratorium: Elektronika pojazdowa, Tematyka naukowa: Sieć pokładowa lub moduł SiC.

Preferowani są studenci z Wydziałów Elektrycznych i Mechanicznych – (EE) Electrical Engineering/(ME)Mechanical Engineering.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do PhD Jing-Jou Tang tjj@stust.edu.tw do 10 czerwca 2024 z kopią do e-03@pk.edu.pl

Do końca lipca Profesor  Jing-Jou Tang potwierdzi zgłoszenie, co umożliwi osobom aplikującym o  przyjazd na Tajwan w ramach wymiany studenckiej na semestr 2024/2025.”