Zimowa Szkoła Liderów 2024

W dniach 29.02-03.03.2024 na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej PK Studenckie Koło SEP nr 33 przy PK przy współpracy ze Studenckim Kołem SEP nr 19 przy AGH zorganizowały Zimowa Szkoła Liderów 2024 !

Uczestnikami wydarzenia byli studenci z całej Polski. Wydarzenie skupiało się na warsztatach z kompetencji miękkich, które dla przyszłych inżynierów są niezwykle cenne.

Podczas wydarzenia szkolenie przeprowadziła, dr inż. Natalii Schmidt-Polończyk na którym przedstawiła temat komunikacji interpersonalnej, aktywnego słuchania oraz style komunikacji w fantastycznej formie ćwiczeń!

Również warsztaty w ramach Zimowej Szkoły Liderów przeprowadził inż. Michał Skorupski, który przybliżył temat dotyczący każdego młodego inżyniera czyli pierwszych kroków w biznesie.

Podczas wydarzenia nie zabrakło również integracji Studenckich Kół podczas której mogliśmy porozmawiać oraz bliżej się poznać.

Na WIEiK podczas trwania wydarzenia mogliście również spotkać naszego partnera wydarzenia, firmę Finder!

Studenckie Koło SEP nr 33 przy Politechnice Krakowskiej