Zrównoważona mobilność – wspólny cel Politechniki i Krakowskiego Centrum Technicznego BorgWarner

Rozwój zrównoważonej mobilności w ramach wspólnych projektów naukowo-badawczych, organizacja wycieczek dydaktycznych, praktyk i staży dla studentów, wymiana specjalistycznej wiedzy i doświadczeń, organizacja sympozjów, konferencji i szkoleń – to główne pola współpracy Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki i Krakowskiego Centrum Technicznego BorgWarner . Umowę o współdziałaniu podpisali 20 marca 2024 r. rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata, dr hab. inż. Maciej Sułowicz, prof. PK, dziekan Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej PK oraz Agata Marcinowska-Zaręba, członek zarządu BorgWarner eMobility Poland sp. z o.o. i Paweł Czernecki, Site Manager BorgWarner Kraków.

Szczegóły na stronie – LINK