Wizyta przedstawicieli WIEiK na Wydziale Cybernetyki WAT

Wydział Cybernetyki WAT – WCY WAT wspólnie z władzami Wydziału Mechatroniki, Uzbrojenia i Lotnictwa WAT – WML WAT, gościli przedstawicieli Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej. Po części oficjalnej, podczas której odbyły się prezentacje wydziałów, nastąpiła część mniej oficjalna, ale bardzo istotna – dyskusja o możliwych obszarach współpracy. Co ważne rozmowy dotyczyły nie tylko obszarów badawczych, ale także zacieśnienia współpracy na szczeblu studenckim. Być może już wkrótce studenci Wojskowa Akademia Techniczna i Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki będą mieli okazję uczestniczyć w seminariach międzyuczelnianych czy konferencjach studenckich.

Wydział WIEiK PK reprezentowali dziekan dr hab. inż. Maciej Sułowicz, prodziekan ds. kształcenia dr hab. inż. Krzysztof Tomczyk, prof. dr hab. inż. Krzysztof Kluszczyński, dr h.c., dr hab. inż. Robert Sałat oraz dr inż. Tomasz Makowski. Z ramienia Wydziału Mechatroniki, Uzbrojenia i Lotnictwa w spotkaniu uczestniczyli: dziekan dr hab. inż. Stanisław Kachel oraz prodziekan ds. kształcenia dr inż. Zdzisław Rochala. Po stronie Wydziału Cybernetyki w spotkaniu udział wzięli dziekan dr hab. inż. Zbigniew Tarapata, prodziekan ds. kształcenia dr inż. Dariusz Pierzchała, prodziekan ds. naukowych dr hab. inż. Janusz Furtak, prof. WAT, prodziekan ds. studenckich dr Joanna Piasecka, a także dyrektorzy Instytutów: dr hab. Marek Kojdecki, dr inż. Tomasz Malinowski i dr hab. inż. Tadeusz Nowicki.

Test i materiały pochodzą ze strony: Wydział Cybernetyki WAT – WCY WAT