International BootCamp in automatical, electrotechnical e-mobility, smart houses and cars

Miło nam poinformować, że w dniach od 1 do 4 lipca 2024 Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej przy współpracy z Małopolskim Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego, Centrum Transferu Technologii, Korporacyjnym Centrum Technologicznym ABB Sp. z o.o. w Krakowie i 7 parterami zagranicznymi organizuje warsztaty w formie BootCamp dotyczące tematyki szerokorozumianej automatyki, elektrotechnik, elektromobilności i smart home.

W wydarzeniu będę uczestniczyć studenci i mentorzy z następujących uczelni zagranicznych:
Universit of La Laguna, (Hiszpania), Polytechnic Institute of Bragança IPB, (Portugalia), Technical University of Cluj Napoca (Rumunia), Aksaray University (Turcja), Holon Institute of Technology, (Izrael), University of Žilina, (Słowacja), Tsinghua Univeristy, (Chiny).

Podczas realizacji projektów BootCamp jej uczestnicy będą realizować interdyscyplinarne projekty z tematyki architektury, planowania przestrzennego, automatyki, elektroniki, elektrotechniki i informatyki ukierunkowanej na działania wspierające koncepcje efektywnego zarządzania energią elektryczną.

Głównym celem BootCamp będzie wypracowanie dwóch koncepcji zainstalowania w przyszłości stacji ładowania samochodów „e-car” dla Politechniki Krakowskiej i nie tylko.

Zachęcamy wolontariuszy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowa agenda BootCamp w załączniku.

Prosimy o kontakt do poniedziałku 01.07.2024 pod numerem telefonu: 500 477 233 lub e-mail: jakub.zielonka@doktorant.pk.edu.pl