III SPOTKANIE ABSOLWENTÓW WIEiK

Szanowni Absolwenci WIEiK!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na uroczyste spotkanie, które będzie wspaniałą okazją do rozmów, wymiany doświadczeń oraz wspomnień z czasów studiów na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej.

W ostatnim czasie aktywnie poszerzamy współpracę z przemysłem, tworząc nowatorskie laboratoria badawcze i dydaktyczne, które wyróżniają się na skalę kraju. Równocześnie wprowadzamy innowacyjne kierunki studiów, odpowiadając na potrzeby przyszłości.

📆Termin: 11.10.2024 r.

👉Start: godzina 17:00

👉Miejsce: Aula 3, Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, rejestracji oraz uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Po zakończeniu zapraszamy do dalszych rozmów w kuluarach, które odbędą się w pobliskim lokalu, tuż przy WIEiK PK.

Poniżej link do zapisów, w którym znajdziesz więcej szczegółów 👇👇👇

LINK