International bootcamp in automatical, electrotechnical e-mobility, smart houses and cars

Szanowni Państwo,

🔍W dniach 1-4 lipca na Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki odbył się międzynarodowy BootCamp organizowany przez Wydział Inżynierii Elektycznej i Komputerowej PK!

❔Tematyka spotkania była związana z aspektami automatyki, elektrotechniki, e-mobilność oraz inteligentnych domów i samochodów.

👥W wydarzeniu wzięli udział studenci ze Słowacji oraz studenci odbywający podwójne studia na AGH oraz PK.

👤Dodatkowo mieliśmy przyjemność gości profesorów ze Słowacji, Izraela i Politechniki Opolskiej.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwa zespoły, których zadaniem było opracowanie jednego z dwóch tematów:

1. Smart Bench – inteligentna ławka

2. Car Charging Station – stacja ładująca pojazdy elektryczne

‍🤝Dzięki współpracy Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej z ABB uczestnicy mieli przyjemność zwiedzić laboratorium dostępne w krakowskim centrum ABB oraz wysłuchać wykładu dotyczącego rozwoju sieci elektroenergetycznych.

Zachęcamy również do lektury artykułu „Rynek szuka tego, co wygenerujesz ty, a nie ChatGPT”, który powstał podczas trwania wydarzenia – LINK

❕Dziękujemy za wsparcie wydarzenia:

– ABB Kraków

– Małopolskiemu Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego

– Centrum Transferu Technologii PK

Dziękujemy, że byliście z nami ❗️