Nagrody Rektora Politechniki Krakowskiej dla Nauczycieli Akademickich za 2021 rok

9 grudnia br. o godz. 10.00 w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów pracownikom Politechniki Krakowskiej, którzy otrzymali Nagrody Rektora za 2021 r. dla Nauczycieli Akademickich za osiągnięcia naukowe, organizacyjne, dydaktyczne oraz za całokształt dorobku.

– Gratuluję wszystkim nagrodzonym znakomitych osiągnięć. Należycie Państwo do nielicznej, elitarnej grupy pracowników Politechniki, wyróżnionych tegorocznymi nagrodami Rektora. Dziękuję za Państwa pracę na rzecz uczelni – mówił do zebranych rektor PK prof. Andrzej Białkiewicz. Wręczenia nagród dokonał wspólnie z prorektorem uczelni dr. hab. inż. Tomaszem Kapeckim, prof. PK.

Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej:

Nagroda indywidualna Rektora Politechniki Krakowskiej za osiągnięcia naukowe przyznana została dr inż. Natalii Radwan-Pragłowskiej za wyróżnioną pracę doktorską pt. „Modelowanie generatorów tarczowych wzbudzanych magnesami trwałymi”.

Nagrodą Rektora za kształcenie kadr naukowych uhonorowany został dr hab. inż. Tomasz Węgiel, prof. PK – promotor powyższej pracy.

Nagroda zespołowa Rektora Politechniki Krakowskiej za osiągnięcia organizacyjne trafiła do zespołu w składzie: dr hab. inż. Zbigniew Kokosiński, prof. PK, prof. dr hab. inż. Volodymyr Samotyy, dr hab. inż. Janusz Gołdasz, prof. PK, mgr inż. Grzegorz Nowakowski. Pracownicy WIEiK przyczynili się do rozszerzenia współpracy międzynarodowej na rzecz podnoszenia jakości badań naukowych i kształcenia, a także brali udział w organizacji międzynarodowej konferencji naukowej 11th IEEE International Conference on Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications IDAACS 2021.

Tekst i materiały pochodzą z oficjalnej strony internetowej Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszkihttps://bit.ly/3iQFVOC