Studenci WIEiK mogą podnieść swoje umiejętności projektowania mediów dzięki udziałowi w projekcie BIP Design Thinking for Digital Media Solutions

Dynamiczny kurs przeznaczony jest dla studentów chcących tworzyć rozwiązania w zakresie mediów cyfrowych, podnieść swój poziom

kwalifikacji dla prawdziwych klientów zewnętrznych, wykorzystując cykl myślenia projektowego w ramach BIP, International Collaboration.

Współpracując w multidyscyplinarnych zespołach nad zadaniami związanymi z technologiami cyfrowymi, zdobędziecie bezcenne praktyczne doświadczenie.

Dlaczego warto dołączyć do Project INC?

• Współpraca globalna: Pracujesz ze studentami z najlepszych europejskich uniwersytetów, poszerzając swoje perspektywy i umiejętności pracy zespołowej.

• Wyjątkowa szansa: tylko 5 uczniów zostanie wybranych do mieszanego programu intensywnego (BIP), prestiżowego dziewięciotygodniowego kursu (on line vs on -place).

• Wyjątkowe doświadczenie: nie tylko zdobądź wiedzę akademicką i zawodową, ale także odkryj Groningen podczas ostatniego tygodnia twarzą w twarz,

które pięknym miastem studenckim położonym na północy Holandii. Twórz prototypy, przeprowadzaj testy z użytkownikami i finalizuj projekty, jednocześnie ciesząc się ciekawymi zajęciami w Groningen i okolicach.

• Praca on-line i tzw. moduł pobyt 5 dni w Groningen podczas 8 modułu, początek wakacji w Hanza University, Holandia  (koszty pobytu pokryte): kurs rusza rusza od 7 października 2024 r

• Zdobedziesz certyfikat uczestnictwa odpowiadajacy 5 pkt ECTS

• Zarejestruj się: projectinc@groups.hanze.nl

Zapisy od 20.07-20.08.2024 zachęcamy do pracy w międzynarodowym doświadczeniu edukacyjnym, które łączy rozwój zawodowy z wymianą kulturalną.

Zabezpiecz swoje miejsce już teraz! Wyślij e-mail na adres: projectinc@groups.hanze.nl  z kopią do iwona.goldasz@pk.edu.pl  oraz dgrela@pk.edu.pl

Poinformujemy wybranych studentów  indywidualnie  o udziale w programie szkoleniowym do 25.08.2024.