Konkurs Rady Przedsiębiorców WIEiK „Innowacje w IT: Odkrywamy najlepsze prace inżynierskie WIEiK!”

Rada Przedsiębiorców WIEiK ogłasza konkurs prac inżynierskich z zakresu informatyki realizowanych na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej. Zapraszamy do prezentacji Waszych innowacyjnych rozwiązań i osiągnięć w dziedzinie technologii informatycznych.

Jeśli uważasz, że Twoja praca  z dziedziny informatyki wyróżniała się spośród innych, to być może to właśnie Ty masz możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Twoje osiągnięcia inżynierskie zostaną ocenione przez ekspertów z sektora informatycznego oraz przedstawicieli świata biznesu.

Wymogi formalne:  Praca dyplomowa musi dotyczyć zakresu informatyki oraz jej obrona musiała nastąpić między 15.01.2024 a 18.09.2024.

Sposób zgłoszenia: Pracę wraz z kompletem dokumentów wysyłamy na adres: radawieik@pk.edu.pl

Proces recenzji: Po sprawdzeniu spełnienia wymogów formalnych Twoja praca będzie oceniania pod względem merytorycznym przez Komisję Konkursową. Wybrane prace zostaną zaprezentowane podczas „Sesja IT na WIEiK”.

Ważne daty

• 23 września 2024: Termin nadsyłania prac
    • 24-26 września 2024: „Sesja IT na WIEiK” wystąpień oraz posiedzenie Komisji Konkursowej (dokładny termin zostanie podany we wrześniu)
    • 26 września 2024: Planowane ogłoszenie wyników konkursu (publikacja na stronie Wydziału WIEiK)