Rekrutacja

Witamy Kandydatów na studia na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej!

Ukończenie studiów na naszym Wydziale stanowi solidny fundament kariery zawodowej. Nasi absolwenci szybko znajdują zatrudnienie. Co ważne, podejmują pracę zgodnie z otrzymanym wykształceniem. Wydział współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami z Krakowa i Małopolski. W trakcie studiów nasi studenci odbywają w nich praktyki i staże. W efekcie często już w trakcie studiów nasi studenci otrzymują atrakcyjne propozycje zatrudnienia.


W trudnym czasie pandemii zarówno Uczelnia jak i Wydział dokładają najwyższych starań w celu zachowania standardów bezpieczeństwa, zarówno dla studentów jak i pracowników. Zostały wdrożone zaawansowane techniki nauczania zdalnego, z wykorzystaniem technik internetowych. Równocześnie zachowano możliwości techniczno-organizacyjne, aby w każdej chwili powrócić do kształcenia w trybie stacjonarnym.


Już w krótce, 20 stycznia 2021, rozpocznie się rekrutacja na studia II stopnia (magisterskie). Oferujemy studia na kierunkach Elektrotechnika i automatyka oraz Infotronika. Bliższe informacje o tych kierunkach znajdziesz:

Elektrotechnika i automatyka (studia stacjonarne i niestacjonarne): [zobacz]

Infotronika: [zobacz]

Z planami studiów dla oferowanych przez nas kierunków i specjalności można zaznajomić się tutaj: [zobacz]

Szczegółowy harmonogram rekrutacji znajdziesz tutaj: [zobacz]


Serdecznie zapraszamy.UWAGA: W KAŻDYM KOLEJNYM SEMESTRZE LETNIM (NABÓR W STYCZNIU) OFERUJEMY UNIKATOWE STUDIA NA KIERUNKU INFOTRONIKA

Są tu multidyscyplinarne studia łączące informatykę z elektroniką, robotyką, automatyką, .... Ich absolwenci znakomicie wpisują się w nowatorską strategię rozwoju gospodarki światowej określaną jako Industry 4.0

Zobacz informację o tych studiach tutaj: [zobacz] oraz ich program tutaj: [zobacz]

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą prezentacją: